اکریلیک, پلکسی گلاس, پلی کربنات, کاربرد پلکسی

بهترین نوع پلاستیک برای پنجره

بهترین نوع پلاستیک برای پنجره

کدام نوع پلاستیک برای تعویض پنجره های شیشه ای مناسب است؟

پلاستیک یک رقیب واضح برای شیشه است!

استفاده از پلاستیک برای پنجره به جای شیشه بهتر است زیرا استحکام پلاستیک هم مقرون به صرفه و هم در زمان مقرون به صرفه است و به آن مزیت بزرگی می دهد.

اگرچه گفتن آن برایمان سخت است، شیشه کاربردهایی دارد. هر کجا که بروید، از بسیاری جهات برنده «واضح» است. اما اگر می‌خواهید ضد شکستگی آسان و راه‌حلی مؤثر داشته باشید، پلاستیک می‌تواند گزینه‌ای عالی در شرایط خاص باشد – از شیشه‌های گلخانه‌ای ارزان‌تر تا شیشه ایمنی مورد نیاز در محیط کار.

هنگامی که به نحوه اندازه گیری آن در هنگام قرار دادن آن در محل پنجره توجه می کنیم، دوام پلاستیک آن را سر و شانه بالاتر از بقیه قرار می دهد. زمان نیاز به چند نفر برای جابجایی محصول گذشته است. پلاستیک در هنگام برش سبک و قابل جابجایی است و استفاده از پلاستیک به عنوان جایگزین شیشه به این معنی است که استرس کمتری باعث ایجاد برش های دشوار و نگرانی کمتر در مورد عواقب نصب آسان می شود.

چه نوع پلاستیکی نیاز دارم؟

اکریلیک و پلی کربنات هر دو جایگزین قوی برای شیشه هستند. مقاوم در برابر بادهای شدید و جلوگیری از شکستگی، پس این دو نوع پلاستیکی هستند که باید برای پروژه های خود در نظر بگیرید.

ما طیف گسترده‌ای از پلاستیک‌ها را برای انتخاب داریم و تیمی از متخصصان برای راهنمایی شما در مسیر درست اگر در پلاستیک‌های وسیعی که می‌توانید انتخاب کنید گم شده‌اید، داریم. از اندازه‌گیری گرفته تا مواد، تیم دوستانه ما با یک کلیک شما را در پروژه بعدی خود در استفاده از پلاستیک برای پنجره‌هایتان راهنمایی می‌کنند.

مزایا و معایب استفاده از پلاستیک برای پنجره ها

اثربخشی هزینه چیزی است که ما دائماً برای مشتریان خود به آن فکر می کنیم. اطمینان از اینکه محصولی که استفاده می‌کنید کاملاً با نیازهای شما مطابقت دارد، اکنون با ارائه‌دهنده قیمت مواد، رنگ و ضخامت سفارشی ما، فرآیند بسیار آسان‌تری است! بنابراین، چه پنجره‌های گلخانه‌ای باشد، چه حتی پروژه‌ای که گلخانه‌ها را از آب بیرون می‌کشد، ما شما را با قیمتی بسیار بالا تحت پوشش قرار می‌دهیم.

همانطور که به آن اشاره کردیم، پلاستیک بار کاری شما را کاهش می دهد، زیرا وزن آن بسیار سبک است و حمل آن آسان است، اما نه تنها پلاستیک سبک است و حمل آن آسان است، و فرآیند نصب را برای شما بسیار آسان می کند، بلکه ورق های پلاستیکی همچنین برش دادن، قالب زدن به شکلی که می‌خواهید و جلا دادن بسیار آسان‌تر است – که وقتی به نگرانی‌های رایج در مورد خراش فکر می‌کنیم، برای آرام کردن ذهن‌ها مفید است!

بهترین نوع پلاستیک برای پنجره

آیا نگران استفاده از پلاستیک هستید؟ نباش!

یکی از بزرگترین تصورات غلطی که از مردم می شنویم ترس از این است که پلاستیک راحت تر خراشیده شود. گذشته است که این دلیلی واقع بینانه برای تخفیف پلاستیک به عنوان جایگزینی فوق العاده برای شیشه برای پنجره ها بود. پلاستیک بیشتر از شیشه در معرض خراش‌های کوچک است، اما برخلاف شیشه بسیار قوی‌تر است و می‌تواند نیروی بسیار بیشتری را بدون شکستن تحمل کند! این یک نکته مثبت در هنگام استفاده از پلاستیک و پلی کربنات و اکریلیک برای پنجره ها است. به عنوان مثال، یک ضربه کوچک از بیل در سوله و یک پنجره شیشه‌ای می‌تواند به هزینه تعمیر گران قیمت و از دست دادن امنیت شما در این بین تمام شود. اگر به جای آن پلاستیک را انتخاب کردید، با دانستن اینکه بعید است با همین مشکل مواجه شوید، احساس امنیت خواهید کرد و در وقت و هزینه شما صرفه جویی می شود.

ما همچنین نگرانی هایی در مورد محو شدن پنجره های پلاستیکی می شنویم. این یک تصور غلط است; پلاستیک‌های مدرنی که برای پنجره‌ها استفاده می‌شوند دارای پوشش‌های مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش هستند به این معنی که نه تنها قوی‌تر هستند، بلکه حفظ رنگ و ماندگاری آن‌ها را تضمین می‌کنند.

امروز با ما تماس بگیرید تا در مورد جایگزین های پلاستیکی ما برای پنجره ها بیشتر بدانید. راه حلی قوی تر و ایمن تر برای جایگزینی پنجره ها و شیشه های شکسته.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *